TENISS

Teniss ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē, un ir attiecināms pie elitāriem un dinamiskiem sporta veidiem. Spēlētājs nevar iepriekš prognozēt situāciju tenisa spēlēs laikā, tāpēc nepieciešams tūlītēji pieņemt lēmumus un rīkoties ātri, veikli un gudri! Teniss attīsta reakcijas ātrumu, veiklību, kustību koordināciju,kā arī uzlabo sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmu. Tenisā nepastāv meistarības vai vecuma ierobežojumi, galvenais ir vēlme spēlēt un gūt prieku un baudu. Teniss nav vienkārši spēle, tas ir dzīves veids, savukārt dzīve ir kustība, tāpēc kustaties kopā ar mums un dzīvojat ilgi un laimīgi !

Mūsu tenisa skolā priekš sevis atradīsiet to, kas jums būs tuvs. Mēs piedāvājām fitness-tenisa nodarbības, grupu nodarbības bērniem un pieaugušajiem, korporatīvā tenisa nodarbības, nodrošinām ikmēneša turnīrus dažādām meistarības grupām. Kā arī organizējam bērnu svinības, pasākumus priekš pieaugušajiem un daudz ko citu.
Mūsu kolektīvs sastāv tikai no sertificētiem, ar pieredzi bagātiem, speciālistiem (treneriem). Nāciet un mēs Jums izstāstīsim, kas ir teniss un kā no spēles iespējams gūt prieku un baudu.

MŪSU MISIJA

– nodrošināt draudzīgu atmosfēru Jūsu bērnam, piekopjot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu !

MŪSU KOMANDA

Irina Kuzmina-Rimša