Kā sagatavoties spēlei

Šodien mēs runāsim par kaujas stāvokli, ar kuru jums jāvēršas tiesā!

Galvenie četri aspekti:
💥koncentrēšanās
💥Psiholoģiskā stabilitāte
💥 Drosme
💥Ticība saviem spēkiem

🤸🏻‍♀️ Koncentrēšanās. Jau no pirmās spēles minūtes koncentrējieties uz pārvietošanos laukumā. Vienmēr spēles sākumā ir kustību stīvums un sasprindzinājums, jāpierod pie bumbas atsitiena un spēles ritma. Par ritmu un kā to atrast rakstīšu vēlāk.

💪Psiholoģiskā stabilitāte. Saspringtos un saspringtos spēles brīžos (izšķirošais sets, taibreiks) galvenais ir neļaut emocijām un kaislībām pārņemt sevi! Spēles krīzes brīžos centies kontrolēt situāciju, izdarīt pareizos secinājumus un pārbūvē taktisko spēles plānu! Neraudi un nekavējies pie faktoriem, kurus nevari kontrolēt. (“freebie”, vējš, tiesnesis, sāncensis).

🙈 Drosme. Nekad neizrādiet pretiniekam savu vājumu. Pieredzējis spēlētājs var to redzēt, būt “jūsu spēles režisors un aktieris”. Neatkarīgi no rezultāta un tā, kā pretinieks ieguva punktu, rīkojieties vienaldzīgi. Pēkšņi jūs pieļāvāt kļūdu, rīkojieties tā, it kā nekas nebūtu noticis. Atgriezieties piegādes (vai pieņemšanas) vietā ar paceltu galvu, vienmērīgu gaitu, ar raketi uz augšu! Lielisku izturību demonstrē Novaks Džokovičs. Mācieties no profesionāļiem un vienmēr parādiet pretiniekam savu drosmi un pārliecību!

🌞Ticība saviem spēkiem. Vienmēr esi pārliecināts par sevi! Nedomājiet par rezultātu, par publiku, par pretinieku, vienkārši spēlējiet un parādiet visu, ko varat, un dariet to ārkārtīgi pārliecinoši! Spēlētājam, kurš var uzspiest pretiniekam savu spēli, ir izšķirošs pārsvars! Spēlējiet un izbaudiet!