Teniss ir viens no pasaulē populārākajiem sporta veidiem un to var attiecināt arī uz elitāru sporta veidu. Daudzi sabiedrībā pazīstami un veiksmīgi cilvēki nodarbojas ar tenisu un tā ir lieliska perspektīva Jūsu bērnam nākotnē. Teniss attīsta kustību koordināciju, veiklību, reakciju, balansu, kā arī tiek iesaistītas praktiski visas muskuļu grupas. Teniss, tā ir skaista un intelektuāla spēle, kura attīsta analītisku domāšanu. Ne velti tenisu sauc par šaha spēli kustībā. Svarīgi atzīmēt, ka 80 % no tenisa spēles sastāv tieši no psiholoģiskiem faktoriem. Tenisa spēle, trenē pacietību, gribas spēku, kā arī atbildības sajūtu par paša pieņemtiem lēmumiem.

Mūsu tenisa skola piedāvā iespēju nodarboties ar tenisu bērniem sākot no 3 gadu vecuma, neatkarīgi no bērna zināšanām un fiziskajām dotībām. Nodarbības notiek ērtā, pieejamā laikā, lielākajā tenisa klubā Latvijā. Tas ir TK EnriKalnciema un Vaidavas ielā.

Mūsu tenisa skolā tiek regulāri rīkoti turnīri, sporta un vispārizglītojošas nometnes un dažādi citi sporta pasākumi priekš mūsu skolniekiem ! Mēs sevi raksturotu kā lielu un draudzīgu ģimeni. Un uzticot savu atvasi mūsu tenisa skolai, Jūs viennozīmīgi varat būt droši par sava bērna psiholoģisko un fizisko attīstību. Mūsu komanda sastāv tikai no kvalificētiem speciālistiem (tenisa treneriem), kuri mīl savu darbu.Atnāciet un pārliecinieties paši !

Pirmā nodarbība – BEZ MAKSAS!